Distribuční a informační místa

Dobrý den, všem tvůrčím a aktivním lidem, 

rádi bychom Vás informovali o možnosti zřízení - Distribučního a informačního místa - pro občany České republiky, kteří chtějí tvořit a podpořit zvolení Táni Fischerové první prezidentkou České republiky. Dle počtu stovek a stovek emailů, je nás opravdu mnoho, kdo se chtějí zapojit... 

Během petiční kampaně a sběru podpisů fungovala tzv. petiční a informační místa, kde bylo možné podepsat petici, odevzdat archy nebo získat základní informace. Později se toto dění kontaktních míst rozšířilo i do ulic po celé České republice i v zahraničí, což umožnilo první malý zázrak a tím je vážná kandidatura Tani Fischerové na prezidentku ČR. Lidé vyšli do ulic a bez jakékoliv centrální organizace tvořili vlastní petiční stánky po celé republice, šířili materiály, pořádali akce a sbírali podpisy, apod. 

Věříme, že se nám společně podaří na toto dění navázat začátkem ledna a to až do soboty 12.ledna 2013. V posledních dnech a týdnech se zvedá úžasná vlna tvořivosti, která opět s pokorou roste. Lidé tvoří tiskoviny, vlastní vizuály, hesla, texty, články a různé materiály na podporu Táni Fischerové. Právě dnes 20.12.2012 můžeme říci, že je vše připraveno (!!), abychom Vás mohli tímto e-mailem oslovit a nabídnout materiály, které můžete po jednotkách, stovkách či tisícech kusů šířit ve vašem okolí.  

Kampaň stále nemá žádné centrální řízení, managery kampaně, milionové rozpočty, apod. Naopak je od začátku postavena na decentralizaci. Je to na nás - na všech. Je to na lidech, aby se rozhodli a přispěli svou vlastní aktivitou, časem, tvořivostí, tancem, zpěvem, videm, hraním či čímkoliv, co vás napadne. Představme si, že místo jednoho super-profesionálního managerského týmu (jaký má třeba Zeman nebo Fischer) se objeví 40 000 vědomích lidí (což je polovina lidí podepsaných pod peticí), kteří začnou tvořit - pracovat na změně, síťovat a oslovovat lidi, distribuovat materiály a hlavně být vidět.


View Táňa Fischerová - kontaktní místa in a larger map

Mapa kontaktních míst na stránkách Google Maps.

Oslovujte lidi kolem sebe a zakládejte s nimi Distribuční a informační místa pro rozdávání materiálů, předávání informací a myšlenek. Distribuční místo můžete opět vytvořit kdekoliv - doma, práci, prodejně, na ulici, kavárně, apod. Případně nám nahlaste adresu na info@prezidentkatf.cz. Místo obratem zaneseme do mapy, kterou naleznete na webové stránce www.prezidentka.cz

Máte-li zájem o zaslání materiálů - odznáčků, samolepek, letáčků, plakátů, TFka, letáčku do schránek, atd. po 10, 100 či 1000 kusech, tak nás kontaktujte na distribuce@prezidentkatf.czPřipravíme Vám balíček, který obratem odešleme na vámi zvolenou adresu. V nejbližších dnech můžete využít také infolinku 774 257 265, kde poskytneme jakékoliv informace a máte možnost si o materiály zavolat - nadiktovat počet, druh a adresu. 

Co by Vás mohlo ještě zajímat:

Každý z nás je managerem a tvoří buňku v celkovém organismu naší země:
http://prezidentkatf.cz/kampan/aktuality/kazdy-z-nas-tvori-bunku-v-celkovem-organismu-nasi-zeme

Tipy ke kampani:
http://prezidentkatf.cz/jak-se-zapojit/tipy-ke-kampani

Co můžete udělat:
http://prezidentkatf.cz/jak-se-zapojit/co-muzete-udelat

Kalendář akcí až do 12.ledna 2013:
http://prezidentkatf.cz/kampan/kalendar-udalosti/

Odešlete lidem své TFko 2013 nebo si vytvořte své:
http://prezidentkatf.cz/kampan/aktuality/poslete-tfko-vasim-pratelum-a-znamym

Vážíme si všeho, co tvoříte!