DŮLEŽITÉ! Prohlášení volebního týmu TF

adresované občanům, médiím i zástupcům ostatních kandidátů.

Dobrý den,

v posledních dnech a hodinách se stupňuje agresivní manipulace a nátlak na odstoupení Táni Fischerové z prezidentské kandidatury. 

Volební tým i sama paní Fischerová v posledních dnech čelí urážkám, nátlakům a spekulacím, které dnes vyvrcholily fámou o odstoupení Táni Fischerové a Zuzany Roithové z prezidentské kandidatury. Veškeré tyhle zprávy a spekulace musíme dementovat! 

Zároveň pokládáme podobnou manipulaci voličů za nečistou hru, která je v kampani přímé volby prezidenta České republiky zatím tou největší skvrnou. Naopak vyzýváme občany, ať se nenechají nejrůznějšími spekulacemi zastarašovat a manipulovat. 

Připomínáme, že paní Fischerová je zodpovědnou občanskou kandidátkou se silným mandátem více než 80 tisíc občanů České republiky. Kampaň při sběru podpisů i nyní je tvořena takřka bez peněz a barevného marketingu, který nám již 23 let diktuje, kdo je nejlepším kandidátem - stranou nebo menším či větším zlem.

Vyzýváme lidi ke SVOBODNÉ VOLBĚ PREZIDENTA ČR.

---------

za tým Táni Fischerové
Monika Šatavová, Tomáš Tožička, Bára Seifertová

navrhující občan TF
Robin Čumpelík

za občanské hnutí na podporu zvolení
Táňa Bednářová, Petr Hepnar, Dana Feminová

a 80 tisíc občanů České republiky, kteří podepsali petici na zvolení Táni Fischerové první prezidentkou ČR. Věříme, že dostane-li se Táňa Fischerová do druhého kola prezidentské volby, tak volbu vyhraje.