Každý z nás tvoří buňku v celkovém organismu naší země

V posledních dnech se hlásí lidé napříč celou Českou republikou z nejrůznějších obcí a měst např. Beroun, Louny, Jihlava, Havlíčkův Brod, Ostrava, Mladá Boleslav, Nové Strašecí, Desná v Jizerských horách, Nasavrky, Oldřichov v Hájích, Dobratice, České Budějovice, Pardubice a mnoho dalších. Zároveň se opět zvedá větší vlna zájmu ze zahraničí a píšou lidé například z Itále, Belgie, Německa nebo San Francisca (US). 

Sami sobě managerem a koordinátorem

V této souvislosti jsme si uvědomili, že každý z nás tvoří nebo může tvořit vlastní tým, je sám sobě vlastním managerem, každý z nás tvoří buňku v celkovém organismu naší země, proto jsme se rozhodli od 12.12. kampaň decentralizovat v maximální možné míře. Spojujme se, zapojte či oslovte lidi kolem sebe a vytvořte buňku - buňky na podporu zvolení Tání Fischerové po celé České republice i v zahraničí. Nic nás potom neomezuje tvořit a šířit informace kdykoliv a kdekoliv.

Několik desítek tísíc buněk

Kampaň při sběru podpisů byla postavena na podobné decentralizaci a podpisy chodily ze všech koutů naší země i těch nejmenších obcí. Obrovské množství obálek obsahovalo třeba jen jeden nebo dva podpisy, podpis celé rodiny nebo potom balíčky po desítkách či stovkách podpisů z jedné obce. Tím jsme všichni ukázali sílu našeho hlasu bez jediné investované koruny, centrální kampaně nebo vyprázdněných hesel na plakátech či billboardech. Zároveň můžeme říci, že se podařilo vytvořit síť a jednotlivé buňky několika desítek tisíc lidí.

Záleži na aktivitě, tvorbě a činnosti jednotlivců

Dokázali jsme tím, že v tomto případě a citlivosti při historicky první přímé volbě prezidenta republiky nezáleží na kvantitě hlasů od jednotlivce nebo velikosti či profesionalitě týmu, ale na aktivitě, tvorbě a činnosti jednotlivců - každého z nás, kteří mají ochotu se propojit a společně vytvořit velkou změnu. Často jste investovali svůj čas a finanční prostředky, abyste odeslali poštou třaba i jediný podpis či jeden podepsaný arch. Společně jsme tím způsobili první velký zázrak a vážnou nominaci Taťany Fischerové na zvolení první prezidentkou České republiky. 

Otočený princip jako při odesílání petičních archů

Princip odesílání podpisů bychom chtěli teď otočit a naopak odesílat obálky, balíčky, balíky či ČD kurýry po celé České republice. Máteriály jsou připravené! Stačí, když napíšte nebo zavoláte, tak obratem odešleme třeba jen 3 plakáty, 100 letáčků nebo celý balík, když ho ve Vaší buňce upotřebíte a rozdistribujete ve svém okolí. Druh materiálů, počet i doručovací adresu si určíte sami. Z petičních a informačních míst vytvořte distribuční a informační místo materiálů, kam si lidé mohou přijít nabrat letáčky, plakátky a veškeré další tiskoviny, které budou k dispozici. (Více informací ZDE.)

Výzva pro vědomé občany České republiky:

Povznesme se nad vlivy nejrůznějších průzkumů, analýz, statistik, které se nám snaží vsugerovat, že Táňa Ficherová je "mrtvým" kandidátem, který nemá šanci na zvolení. Cítíme pravý opak, když se spoječně propojíme a vytvoříme např. 40 000 buněk - aktivních lidí (tj. polovina podepsaných lidí pod peticí na zvolení TF), kteří budou šířit informace, tiskoviny, materiály, odznáčky, apod., tak je naprosto reálné, že dosáhneme velkého zásahu obyvatel ČR. Hlavní metou je, aby se Táňa Fischerová dostala do druhého kola volby prezidenta ČR, pak už je možné všechno. 

Šance na zvolení prezidetky jsou velké!

Je fancinující, když se zamyslíme nad tím, co společně vědomě i nevědomě tvoříme. Kampaní TF překračujeme současné paradigma o klasické marketingové a reklamní politické kampani. Hledáme nové modely pro spolupráci, spojování a tvorbu. Od souhlasu Táni Fischerové s kandidaturou, začátku sběru podpisů i v tomto období nás provází iracionální principy fungování a událostí, které nás vedou k té správné formě. Možná to můžeme přisuzovat roku 2012 a stále se zvyšující se transformaci mnoha lidí, spojování vědomí obyvatel, ale zejména je načase se přestat stydět a hovořit o rovnováze iracionálního - racionálního světa. Nastoupit cestu tolerance a přijmout to jako nový mainstream!

Jediným emailem pro oficiální komunikaci včetně komunikace v regionech je:

info@prezidentkatf.cz

Nový e-mail, který je Vám k dispozici pro rozesílání materiálů do všech koutů ČR:

distribuce@prezidentkatf.cz

Napište si o libovolný druh a počet materiálů + připojte doručovací adresu. (Více informací ZDE)


Co můžete udělat pro podporu Táni Fischerové:

www.prezidentkatf.cz/jak-se-zapojit/co-muzete-udelat

Praktické tipy ke kampani a podpře Táni Fischerové:

http://prezidentkatf.cz/jak-se-zapojit/tipy-ke-kampani