Poděkování a informace k podzimním výjezdům Tani Fischerové

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci setkání či besed s Táňou Fischerovou v průběhu podzimních, zimních i jarních měsíců. Velice si vážíme úžasného nadšení, aktivity a tvořivosti. Děkujeme.

V průběhu prezidentské kampaně to bylo několik desítek výjezdů po celé České republice a stejná intenzita setkání probíhá na žádost lidí i teď na jaře, kdy Táňa Fischerové navštívila města - Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, několik setkání v Praze, Chrudim, Zlín, Fryšták, Ostrava, Jihlava, Kutná Hora, Rudolfov u Českých Budějovic a ze zahraničí -  Bratislava, Vídeň, Brusel.

V následujících týdnech paní Fischerovou čeká několik posledních výjezdů a setkání např. v Bratislavě (30.5.), Úvalech (14.6.) nebo Rumburku (28.6.).  

V průběhu léta proběhne pouze jedno větší setkání v rámci festivalu Pacovský poledník  - Setkání přátel Táni Fischerové (25.8. od 13 hodin). Více informací o festivalu na www.polednik.cz. Aktuální informace potom naleznete na facebooku nebo stránce www.prezidentkatf.cz. 

Každým týdnem narůstají dotazy na další setkání a výjezdy paní Fischerové v průběhu podzimu. Prosím, pošlete nám proto své návrhy na setkání a termíny, co nejdříve, abychom mohli sestavit plán několika větších podzimních setkání. Výjezdy budou probíhat od druhé poloviny září až do začátku Adventu. 

Fotoreportáže z jednotlivých výjezdů naleznete ZDE: http://prezidentkatf.cz/kampan/fotogalerie/ 

Děkujeme všem, kteří se zapojují 
a přejeme krásné jarní i letní dny. 

Robin Cumpelik