VEŘEJNÁ SBÍRKA: Dokument o kampani Táni Fischerové

VEŘEJNÁ SBÍRKA: Dokument o kampani Táni Fischerové
Iniciovali jsme vznik a zpracování dokumentárního filmu z průběhu kampaně a okolí Táni Fischerové. V současné době máme natočeno asi 8 hodin materiálů ze zákulisí prezidenstské volby, rozhovory s TF, autentické záběry z různých situací a akcí, rozhovory a ohlasy lidí. Zároveň máme pocit, že chybí dokument, který shrne neklamní kampaň, princip i zkušenosti, jenž mohou inspirovat další lidi k tvořivosti, svobodné volbě a efektivním kampaním, kde nejsou zapotřebí velké milióny korun.


Veškerá práce kolem pořízení video materiálů byla provedena zdarma, stejně tak i scénář a režie. V případě zájmu o vznik tohoto dokumentu je potřeba se složit na střih a finální post-produkci něco kolem 40 tisíc korun. 

Chcete-li, aby dokument vznikl, tak přispějte jakoukoliv částkou na transparentní účet 2300411345/2010 a staňte se jeho spolu-tvůrci. Každý kdo přispěje bude v rámci poděkování uveden v titulkách dokumentu.

 

Na transparentním účtu se postupně objevují první příspěvky pro realizaci dokumentu o prezidentské kampani Táni Fischerové. Pohyby na účtu zde: www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/transparentni-ucet/vypis-transparentnich-uctu

 

Více zde: www.facebook.com/events/501932293187782/