Ohlasy lidí

Na této stránce bychom se chtěli podělit o vzkazy a zprávy, které dostáváme od Vás. Každým dnem přichází zprávy vyjadřující podporu. Děkujeme za všechny - potvrzují nám, že naše úsilí má smysl. 

Včera vystoupila kandidátka na prezidentku paní Taňá Fischerová v pořadu České televize. Možná to někteří z vás viděli. Byla skvělá, přesvědčivá a chtěl by jí i všem z vás, kteří se bezprostředně na její kampani s ní podílíte moc poděkovat.  

Nejde jen o to, že paní Táňa byla vnímavá, pohotová, empatická, originální a přitom i přirozeně sebevědomá v tom, co říkala, ale navíc - a to je možná to nejpodstatnější - bylo hmatatelně vnímat, že je nesena energií a tvořivostí širokého společenství lidí, které se v této akci probudilo k životu. Nebyla prostě jen osamoceným, sebevědomým solitérem, který si kandidaturou na prezidenta jde pouze potvrdit (či hojit) své zbytnělé ego a osobní prestiž - takto ztraceně a bezradně (kromě snad jen paní Zuzany Roithové) působila zatím v televizi většina představovaných kandidátů na prezidenta.  

U paní Tani lze naproti tomu vnímat, že je součástí živého, tvořivého společenství lidí, vrcholkem velké vlny tvořivosti tušené změny, která je tady mezi námi a v nás přítomná a dává se právě sama do pohybu. Jsem přesvědčen, že ta proměna se nedá zastavit a že existuje velká šance, že kandidatura paní Táni Fisherové tuto širokou proměnu společnosti potvrdí - to jest, že se nám ji skutečně podaří na prezidentku nakonec zvolit. 

Proto, prosím, všechny z vás "Come Together!" a tvořme ať se nám to podaří! 
Srdečně Jirka Zemánek, volič paní Táni Fisherové

"Kointeligence je naše schopnost žít celistvé,
vzájemně propojené, společně tvořivé životy 
- individuálně i kolektivně - a zabývat se světem, který je celistvý,
vzájemně propojený a spolu-tvořící."     

Tom ATLEE, evoluční aktivista a filosof

 

Petiční stánek v Brně Petiční stánek v Brně

Petiční stánek v Brně

Dobrý den
Na Vašich stránkách jsem zjistil, že u nás v Chrudimi nemáme sběrné místo pro podpisy naší kandidátky. Jelikož jsem dnes mohl paní spisovatelku poznat, rádi zde u nás toto sběrné místo vytvoříme u nás v ekocentru, Možná se domluvíme i s čajovnou Luna, která je v našem domě v suterénu, kam chodí i více lidí.
Na web jsme zatím dali toto: http://www.zelenydum.estranky.cz/, mluvili jsme o tom s paní z organizace Svět bez válek, že je to možné.
Adresa: Ekocentrum Zelený dům, Široká 31, 537 01 Chrudim.
Tel : 469 813 486 nebo 728 226 733.
Zdravím z královského věnného města Chrudimě.
Bc.Tibor Schwarz,DiS.

Zdravím všechny, dnes jsem byli s kolegou na Černém mostě a nasbírali jsme přes 150 podpisů. Vidím to, že by jsme to mohli zvládnout. Jestli nám zbývá 20 tis. podpisů a 60 kontaktních míst na 14 dní, tak každé km- musí nasbírat necelých 350 podpisů. Což vidím jako snadno dosažitelný cíl. Udělat stánek je dobré, však lidé sami nepříjdou, je potřeba je oslovovat. Mít sebou fotku a aktivně se ptát. Vybrat si klidné místo, lidé nespěchající spíše na něco čekající, daří se mi oslovovat mladé maminky s dětmi.
Hodně štěstí přeje Františka Zlínská

Ahoj všichni příznivci paní Táni....vyzýváme všechny k naprosté akčnosti ve sběru podpisů!! Myslím, že na to máme a zvládneme to!! Já s přítelem jsme za 14 dní dali dohromady 700 podpisů! Představte si, že by pouhých 500 pro věc zaujatých lidiček nasbíralo po 100 podpisech.....tak je vítězství naše...je to úplně prosté! 100 podpisů je jen 10 petičních archů..to přeci zvládne každý...zvedněme se a vyražme mezi lidi. Pro další inspiraci: 1. Makáme na zahradě-kolem naší zahrady chodí chataři a výletníci na vlak-postavíme jim do cesty stoleček s peticí a výzvy k podpisům rozvěsíme všude kolem-výsledek: za hodinu 20 podpisů! 2. jedeme vlakem do práce-nezahálíme-procházíme vozem a přisedáme k lidem,zdali by nepodpořili paní Táňu 3. dělám výpravčího na nádraží v Davli - při prodeji jízdenek okamžitě upozorňuji na možnost podepsat petici a průvodním slovem motivuji lidičky, aby reagovali ve prospěch naší akce 4. Jakmile jdeme kamkoliv mezi lidi, petici sebou - vždy potkáte někoho,koho lze oslovit 5. Dobrá úspěšnost je v oslovování personálu v obchodech -prodavačky,prodejci ve stáncích.atd....6. máme kámošku pracující na veřejných WC - už má na stolečku petici.. 7. Každému človíčkovi, který je volbě paní Táni nakloněn,povíme o možnosti stažení archů a jeho aktivním sběru. Promiňte mi ten dlouhý text, ale chceme tímto všechny nás povzbudit v dalším konání...Najde se pět set nadšenců v republice, co nasbírá pouhých 40 podpisů...to je totiž dohromady 20 tisíc, které nám schází.Tak hurá do toho! My od včerejška do dneška máme další stovku.Všechny zdraví Jiří Bešťák a Jan Hubínek:-):-)
Jiří Bešťák

Foto z podpisového cyklovýletu Foto z podpisového cyklovýletu Foto z podpisového cyklovýletu

Dobrý večer,
posílám fotografie z mé dnešní podpisové cykloakce po okolních vsích... Archy pošlu vzápětí.
Zdravím,
Michala

Dobrý den,
sběr podpisů tento a příští týden na nejnavštěvovanějším místě Belgie - u Manneken Pis (čůrající chlapeček) v Bruselu, napravo v čokoládovně "Chocolaterie Manneken Pis" Rue du Chene 2, 1000 BXL. Požádejte prosím prodavačky o petici nebo ať mě zavolají. Pondělí - neděle od 8:00 do 23:00 hodin.
Srdečně z království zdraví
Dušan Swalens
(kontakt: dusan@swalens.eu)

Dobrý den,
s velkým nadšením se připojujeme k Vaší podpisové akci pro paní Táňu Fischerovou. Založili jsme nové kontaktní místo v Anglii, a to na níže uvedené adrese. Přiřaďte si nás prosím do své databáze. Vyplněné archy pošleme pro jistotu už v pátek 26.10., abysme předešli případnému zpoždění a tedy zbytečně neplatným hlasům.
66 Drummond Road
Bournemouth
Dorset
BH1 4DT
United Kingdom
mobil: 07514594041 (prosím jen SMS)
V Bournemouthu a okolí je poměrně "silně" zastoupena česká komunita :-) Za všechny kolem mě Vám přeji vytrvalost, úspěch a krásný den
Martin Provazník (UK)

Ráda bych touto cestou dodala odvahu všem, ať sbírají. Často to jsou velmi milá setkání, člověk zjistí, že opravdu změnu chceme a mnoho lidí rádo podepíše.
Co horšího se může stát, než že člověk uslyší odpověď NE? Pokud se toho slova nebojíme, pojďme sbírat.
Ode dneška chodím na batohu s informací, že mám u sebe petiční archy + informace...aby ten, kdo chce, mě mohl oslovit a podepsal. Všechno je možné a je to skvělá výzva pro nás pro všechny! Srdečně zdravím a přeji všem hodně sil a vůle ke konání.
Markéta Mázlová

Dobrý večer Táňo, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za skvělý večer u nás v klubu. Úplně jsem se do Vás zamiloval. Hned druhý den jsem dvanáct hodil seděl a sestříhal z večera film a umístil na svojí internetovou televizi (jindy mi to trvá třeba i pár měsíců). Mrkněte na to http://www.inspirativni.tv/povidani-s-tanou-fischerovou/
S kolegy už žhavíme sociální sítě, vyzýváme lidi k podpisu a asi se připojím k Jardovi Kuchařovi a půjdu na nějaký ten stánek sbírat podpisy. To jsem o sobě ani netušil.
Mějte se pěkně (snad brzy vítězně) a jsem rád, že jsem Vás mohl poznat. Rád s Vámi zůstanu v kontaktu i když to náhodou nevyjde.
Luboš

Dobrý večer,
v neděli 21.10. pořádám drobnou improvizovanou cyklistickou podpisovou akci na trase Kostelec nad Orlicí - Tutleky - Lupenice - Rychnov nad Kněžnou - Slemeno - Synkov - Častolovice. Vyrážím ve 13.30 z Kostelce a mezi 15.00-16.00 budu v Rychnově nad Kněžnou před Billou. Prosím všechny, kdo by rádi připojili podpis, aby mě neváhali kontaktovat buďto na tento mail nebo na mobil 723 746 983 - kdykoliv. Určitě se domluvíme na místě, kde se s Vámi můžu setkat!
Děkuji a držím palce nám všem.
Michala Homolková

Krom petic chodí i nejrůznější 'přílohy' - obrázky, básničky, atd. Máme z nich radost!

Dobrý den
I já Vám děkuji za Vaší občanskou aktivitu, kterou je v dnešní době tak třeba a kterou jste tím správným způsobem nakazili a další občany.
Také teď pevně věřím, že se těch 50 tis. podpisů sejde.Bylo by krásné mít občanského prezidenta a ne prezidenta navrhnutého 10 politiky.
Hodně zdaru
Nytra Antonín

Pěkný den všem,
dostal se ke mně před chvilkou odkaz na petici za kandidování paní Fisherové na prezidentku. Velmi mě to nadchlo, pročetla jsem si stránky a prakticky bez rozmýšlení jsem rozhodnutá tuto myšlenku šířit a zřídit kontaktní místo u nás v restauraci.
Nemám bohužel čas chodit někde a sbírat podpisy, ačkoliv bych ráda, tak aspoň nabídnu arch našim hostům. Můžete si nás přidat do seznamu kontaktních míst v Brně - Restaurace živé stravy kiwirawfood. Postarám se o to, abych zavčasu poslala vyplněné archy na správné místo :)
Mějte se moc pěkně, velmi děkuju za snahu a organizování této petice, hodně štěstí a já běžím k tiskárně tisknout aršíky.
S přátelským pozdravem
Jana Neduchalová (Brno)

Dobrý den,
děkuji za informace.Je mi líto, ale do Prahy se nedostanu. Přesto se snažím sbírat podpisy jak se dá. Napište mi nejzazší datum Vašeho přijímání podpisových listin. Chtěla bych využít všechny dny.
Chodím do divadla před každým představením a rozdávám lístečky se základními info a sdělením kontaktního podpisového místa, které jsem si namnožila.Doufám, že před koncertem Nohavici snad budu mít možnost oslovit lidi věci "nakloněné".
Držím nám všem palce a posílám mnoho pozdravů paní Táně.
Mirka Tůmová

Dobrý večer,
já bych Vám ráda oznámila, že v Liberci bude od středy petiční stánek pro podporu kandidatury Vladimíra Franze a nějak jsme se tu dohodli, že jakožto občanskou kandidátku podpoříme i Táňu Fischerovou.
Takže na náměstí Dr. E. Beneše ve stánku označeném "Vladimír Franz prezidentem" budou připraveny i petice pro Táňu Fischerovou. Pokud budete chtít, průběžně Vám budu oznamovat přesné časy, kdy bude stánek k dispozici. Díky, hodně štěstí nám všem :)
Sandra (Liberec)

"Zdravím všechny příznivce Táni Fischerové a chtěl tímto oslovit hlavně ty z vás, kteří by rádi dali svůj podpis,( ale například nemají tiskárnu) tak já v rámci svého volného času, a rád zajedu, až k vám domu, nebo na předem smluvené místo.A to v oblasti mezi Mělníkem, Dubou, Litoměřicemi, a Roudnicí n/l."
Pište zprávy na facebook profil Jan Januška

"Už několikrát jsem četl teorii, že tisíc lidí dalo like a tito, že kdyby sehnali xy podpisů .. Buďme realisti přátelé. Kdo to myslí vážně, je 120 lidí ve skupině "100 podpisů denně". Tito lidé by se měli hecnout a těch 30-50 podpisů denně zajistit. Což mi nepřijde až tak nereálné. Sám jsem dnes nasbíral 30 za hodinu ;). Táňa je průchodná, lidé ji volí a budou volit ;)."
Hans Priessnitz (Brno)

MŮJ POSTUP PŘI SBÍRÁNÍ PODPISŮ TO, CO MŮŽE UDĚLAT KAŽDÝ Z NÁS: Na cvakací desky si každý den připnu pět archů a oslovuji cestou do práce a z práce, taktéž cestujíce po Praze lidi čekající na zastávkách. Výhodu to má, že nikoho nezdržuji, je to volný prostor, takže se necítí manipulováni. Sama neztrácím čas, protože si nemohu dovolit stát někde hodiny, mám nabitý diář. Moje zkušenosti: a) neoslovovat lidi v chůzi, nemají čas, někam míří b) nevysvětlovat, kdo je Táňa Fišerová, ale mít fotografii. Někteří ji neznají ani podle ní a je ztráta času je dlouze informovat. Dozví se později. c) raduji se z toho, že mohu dát lidem úsměv, volbu a zároveň získávám zkušenosti, kdo které kandidáty jak zná a koho podpořil.
A my dodáváme, že je to naprosto originální a účinný systém. Díky a věříme v další následovníky, kteří přestože mají plný diář, obětují každodenně nějaký ten čas na sbírání podpisů!
Alena Kulhavá (Praha)

Zdravím. Dnes se nám v Brně na Náměstí Svobody s kolegy Kubou, Honzou a Pavlem podařilo sesbírat cca 200+ podpisů. Další sběr bych chtěl provést v pátek mezi 13 a 17 hodinou, opět na Svoboďáku (před Domem pánu z Lipé), př ípadně na České u hodin.
Další případní dobrovolníci, kteří by nám chtěli pomoct se sbíráním podpisů v Brně, hlaste se mi na mail martin@necasdesign.cz. Díky! (PS: Omlouvám se za překlep ve jméně paní Táni na plakátě. Polepšíme se.) — v Náměstí Svobody.
Z Brna zdraví
Martin Badweather

Vážená paní Fischerová!
Nejsem žádná známá osobnost a musím hned v úvodu říci, že právě proto Vám píši. Ráda bych vyjádřila totiž to, co mnozí lidé vnímají: obdivujeme Vás a vážíme si Vás pro Vaši odhodlanost prakticky prosazovat navzdory všem překážkám hodnoty, které utvářejí život. Ať už se jedná o charitu, životní prostředí či zdravé uspořádání společnosti, Vaše zaujetí a činorodost vnímáme jako neutuchající. Mnozí jsme více méně Vaší činnosti dosud jen přihlíželi, ovšem skutečnost, že jste přijala výzvu občanů kandidovat na prezidentku České republiky, je pro nás novou vzpruhou. Přínášíte tím naději, že změna naší společnosti je možná. Jak sama říkáte, je možná tehdy, pokud se této příležitosti osobně chopíme i my druzí. Věřte, že jste námi pohnula do té míry, že jsme ochotni opustit svou izolovanost a pasivitu a projevit vlastní síly podporou Vaší kandidatury na prezidentku. Jste pro nás zdravým symbolem hodnot, které v naší nemocné společnosti chybí. A tak nyní děláme to, co je pro vytouženou změnu nutné: sbíráme do konce měsíce podpisy na petiční archy.
Děkujeme Vám!
Srdečně, Iva F

Zdravím,
paní Táňu moc obdivuji už dlouhá léta jako herečku ale i jako političku a hlavně jako mecenášku skrz Adventní koncerty. Doufám, že její kandidatura nebude pro Českou televizi záminkou, aby jí bylo znemožněno se Adventních koncertů 2012 účastnit...
Před 3 týdny jsem se snažil na svém pracovišti sebrat podpisy pro paní Táňu, ale podařilo se mi sehnat jen 4 podpisy :-/
Většina lidí si totiž myslí, že podpisem petice už toho kandidáta volí, a ani po vysvětlení, že nejde o volby, ale o petici na to, aby vůbec paní Táňa mohla kandidovat, se podepsat nechtějí… Mají prý strach z toho, že budou někde vedeni jako že už jí dali hlas! Prostě lidi nejsou vůbec správně z médií informovaní, co znamená, když podepíší petici kandidátovi… Bohužel
Mějte se pěkně a paní Táně hodně štěstí!
Zdraví,
Martin Dědek,

Dobrý den,
nedávno jsem se dozvěděl o kandidatuře p. Fischerové a okamžitě jsem měl vytisktnutý petiční arch. Pro mě zatím jediným možným a správným kandidátem. Tam "nahoře" už je skutečně potřeba dobrého člověka.
Pevně veřím že potřebných 50 000 podpisů se podaří nasbírat, protože si myslím, že takových lidí jako jsem já, který na sociální sítě nepíše a přesto shání podpisy pro p. Fischerovou je určitě více. Kdo ví kolik podpisů se nakonec nasčítá, ale dobrých lidí je stále dost, jsou jenom hrozně uhonění, unavení a snad i apatičtí - jako celá naše poblázněná společnost. Ale když si čtu ohlasy na vašich stránkách tak vidím, že je nás spousta, kteří jsou ochotni tuto barikádu pro p. Fischerovou prolomit a vyjít do ulic pro dobrou věc.
Takže paní Fischerové a NÁM nejen držme palce, ale všichni se byť jen jedním svým podpisem přičiňme k tomu, aby to dobře dopadlo.
Zdraví Ondřej (Humpolecko)

Vážení a milí přátelé,
já už jsem do značné míry své možnosti vyčerpal. Poslal jsem asi 100 podpisů a nějaké ještě pošlu, ale dalších 100 to určitě nebude. Byl bych moc rád, kdybychom těch 50 000 nasbírali. Na druhou stranu, kdyby lidé o Táňu Fischerovou a občanské a mravní ctnosti, které zosobňuje, skutečně stáli, nebylo by nejen těch 50 000 podpisů, ale i její zvolení vůbec žádným problémem.
Nestane-li se tak, nebude to debakl Táni Fischerové a lidí dobré vůle, ale výhradně těch, kteří by chtěli svět lepší, ale nemíní pro to udělat vůbec nic.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Váš Jiří Vyleťal

Dobrý den,
sháním podpisy ve Valašském Meziříčí a částečně ve Vsetíně (v práci). Info šířím na facebooku a pro Valmez jsem vytvořil provizorní web: http://prezidentka-fisherova-valmez.webnode.cz/. Tam najdete i první podpisové místo ve Valmezu - ZO ČSOP.
Zdraví Bohuslav Sedláček

Dobrý den celému teamu TF,
píšu vám, protože jsem člověk kterého unavily tahanice politiků a zřejmá uplatitelnost. Volba presidenta pro mě byla jen dalším # divadelním představením, ale to, že se Táňa Fischerová rozhodla o pokus stát se presidentkou ČR mě dodalo zase životní sílu. Pro mě je ona defakto jedný možný kandidát s morálním kreditem na tuto byť v ČR spíše ikonickou funkci. Když by do toho nešla, nešel bych nejspíš ani volit.
Jsem opravdu rád, že tu bují ještě něco co se dá nazvat lidskostí.

Přeji vám hodně štěstí,
Petr Sládek

Dobrý den,
dnes budu sbírat podpisy před představením 5.dohoda Jaroslava Duška před Krušnohorským divadlem v Teplicích- 18-18.45.

S přáním pěkného dne
Anna Bräunerová Velátová

Dobry den, peticni arch vytisknu, prectu, podepisu a poslu. Je evidentni, ze prima volba potrebuje jeste vypilovat - i kdyz musim rict, ze se s tim setkavam pomerne casto, napr senatni ci parlamentni volby vyzaduji navstevu CR - nechapu, proc se to neda odbyt pod zadanim unikatniho PC hesla, tudiz anonymne, jednoduse a efektivne.

Moc Vam dekuju za rychlou odpoved a preju Vam mnoho uspechu, stes ti a sily k nasledujicim dnum. Pozdrav Vam vsem, vcetne pani Fisherove - myslim, ze by byla dobra presidentka.

Dekuju a S pozdravem, Marketa K. (The University of Edinburgh)

Bubnuju pro Táňu Bubnuju pro Táňu

A zde je pár fotek ze spontánní akce "Bubnuju pro Táňu"

 

Táňa Bednářová a její tým

Přeji všem krásný den :) Ve středu jsme na I.P.Pavlova za dvě hodiny nasbíraly v sestavě 4 žen (a půl :) ) přes 100 podpisů! :) Jsou to jednoduché počty: když by 20 lidí každý den až do konce října nasbíralo 100 podpisů, tak to zvládnem levou zadní :)

Přeji hodně úspěchů všem v této úžasné občanské aktivitě:)

Zdraví Táňa Bednářová

Dnes: 4.října od 15 hodin - PETIČNÍ MÍSTO stanice metra ANDĚL - Praha 5 - Smíchov (metro B). Vpravo od výlezu z metra na některé z laviček. Přijďte přispět svým podpisem, nebo si vyzvednout podpisové archy.

Těším se na vás a vaše nadšení z dobré věci. Eva Markeska (Praha)

Ještě píši,
můžete dalším lidem doporučit, že mohou leták z webu zvětšit, vytisknout a dát na oficiální výlepová místa vylepit. Udělám to v Poděbradech a půjde-li to, dám tam na sebe telefon pro sběr peticí.

Takhle jsem to již praktikovala s radarem, není to až tak drahé.

S pozdravem
Eliška (Poděbrady)

Dobrý den,

chci prosím přispět dalšími podpisy do petice na podporu kandidatury p. Táňi Fischerové, jsem nadšena, že je člověk jako ona a myslím si a hlavně to cítím, že máme jedinečnou příležitost velké změny ke světlu. Započala jsem sbírat podpisy na petici u mě a mé maminky v práci a zda-li to jde, vložit nás jako sběrné místo, rádi tuto výzvu přijímáme, je nám ctí.

Adresa je MUDr. Blanka Pivcová, privátní oční lékař, Jungmannova 54, Jičín, 506 01.

Ať se společné dílo daří!!!

S pozdravem
Andrea K. (Jičín)


Milí přátelé,

posílám Vám - i k dalšímu šíření - pozvánku na křest knihy, kterou jsme napsali spolu s Táňou Fischerovou "Láska nevládne, láska tvoří", s podtitulem "Hledání cest k proměně společnosti". Bude se konat ve čtvrtek 11.října v Malém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí, od 18 hodin.

Knihu lze brzo objednávat zde: www.fabula.cz/?140,p%F8ipravujeme

Srdečně zve,
Radomil Hradil

Zdravím Vás,

zítra (2.10.) plánujeme celý den stánek na Můstku - budeme sbirat podpisy a zvát na večerní akci - ještě potvrdím a poslu všem pro případ, že by se chtěl někdo připojit.

Ve středu budeme od 18h na I.P.pavlova a tam se domluvime na další akce. Chceme jezdit v tramvajích a oslovovat lidi a rozdávat petiční archy :)

Krásný den,
Táňa B. (Praha)


Paní Fischerová,

podporuji Vás, pokusím se zřídit petiční místo v Davli na nádraží, kde precuji jako výpravčí..pokud i kolegové budou souhlasit. Jinak archy budu nabízet lidem při kupování jízdenky:-)

Hezký den,
Jiří (Davle)

Dobrý den,

cítím, že je vlastně dobře, že média, významné osobnosti a organizace, se zatím staví ke kandidatuře Táni Fischerové poměrně pasivně. Nutí to obyčejné lidi (jako jsem já), aby projevili svou aktivitu a uvědomili si svou odpovědn
ost a moc ovlivnit veřejné dění. Po dlouhé době vnímám, jak se postoje lidí mění k zodpovědnosti, solidaritě, nezištnosti. Už jenom tím že paní Táňa kandiduje, pomáhá uzdravit tuto zemi. Jsme jí za to nesmírně vděční.

Pro ty co sbírají nebo chtějí sbírat podpisy a hledají způsoby, zkušenosti, podporu, inspiraci jsem založil stránky "www.podporatani.eblog.cz". Průběžně tam budu přidávat příspěvky a aktualizovat ho.

Michal H. (České Budějovice)

Milí přátelé,

asi už víte, že Táňa Fischerová chce kandidovat na prezidentku. Do konce října, proto potřebuje nasbírat 50 tis. podisů. Protože pro mě osobně je Táňa jediný přijatelný kandidát, rozhodla jsem se ji podpořit a pomoci se sbíráním podpisů. Přikládám foto jednoduchého petičního stolečku ve Znojmě, pro inspiraci.

Mějte se krásně
Zuzka (Znojmo)