Volební účet

Zákon vyžaduje pro všechny dary zveřejnění:

Údaje, prosíme, vepište do zprávy pro příjemce u bankovního převodu nebo identifikujte svůj dar v emailové zprávě na adresu: dary@prezidentkatf.cz. Prostředky poskytnuté bez těchto údajů není možné přijímat. 

Paní Táňa Fischerová se rozhodla financovat minimální předvolební kampaň zejména z vlastních zdrojů a z darů přátel a příznivců - fyzických osob, nikoli firem. Důvodem je její přesvědčení, že, pokud budou média opravdu plnit svou funkci, pak na volební kampaň není třeba utrácet miliony i její přesvědčení, že prezident České republiky by měl být skutečně nezávislý a jeho spojení s vlivnými podnikatelskými skupinami tuto nezávislost neumožňují. Proto by ráda výši možných poskytnutých darů omezila i stropem maximálně 10 000 Kč na jednoho dárce. 

Transparentní volební účet číslo 2000325648/2010, vedený ve Fio bance najdete na tomto odkazu: www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2000325648

Výdaje na kampaň budou skromné, účelné a transparentní a jejich přehled zde bude postupně zveřejňován.

Zákon vyžaduje zahrnout do nákladů i darovaná věcná plnění, která jsme v rámci realizace kampaně dostali. Všechna, o kterých se dozvíme, zde také zveřejníme.

Seznam darů: 

Seznam výdajů